Certyfikaty

Jako firma specjalizująca się w obróbce skrawaniem dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty spełniały wszystkie potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Certyfikaty, które uzyskaliśmy potwierdzają najwyższą jakość realizowanych przez nas usług w ramach obróbki CNC, a w tej zakładce naszej strony internetowej mogą się Państwo zapoznać z ich szczegółami.

Certyfikat ISO 3834-2

Uzyskany dokument zaświadcza o przeprowadzonej kontroli, która potwierdza, że nasza firma prowadzi profesjonalne prace spawalnicze w zakresie spawania konstrukcji stalowych ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu kolejowego. Dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko firmy poszukujące elementów do różnego rodzaju maszyn i urządzeń, ale także przedsiębiorstwa kolejowe.

Certyfikat ISO 9001:2015

Jest to dokument uzyskany w ramach kontroli przez SGS (Société Générale de Surveillance), czyli międzynarodową firmę, prowadzącą działalność w zakresie: inspekcji, weryfikacji, testów oraz certyfikacji. ISO 9001:2015 potwierdza jakość prowadzonych przez nas usług z zakresu obróbki metali, w tym: wiercenia, frezowania oraz toczeniach na maszynach CNC, a także spawania, cięcia oraz gięcia wszelkiego rodzaju metali.

Certyfikat EN 15085-2

To dokument otrzymany w ramach kontroli przez polską jednostkę koncernu TÜV Rheinland, poświadczający o naszych kwalifikacjach do wykonywania prac spawalniczych, w których zakres wchodzi produkcja nowych zespołów i podzespołów do pojazdów szynowych.

Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące uzyskanych przez naszą firmę certyfikatów w ramach obróbki metali metodą CNC oraz spawaniem MIG MAG? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 609 061 607 lub adresem mailowym info@amro-met.pl. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy pewni, że realizowana przez nas obróbka metali CNC spełni wszystkie Państwa oczekiwania i będą Państwo w pełni zadowoleni z wypracowanych efektów.

Scroll to Top